Objednávka eBooku:

Jak z depresí jednou provždy

aneb ve 13 krocích získat zpátky sebevědomí a radost ze života.

Chcete s depresí pomoci ještě více? E-Book Jak z depresí jednou provždy Vám v tom pomůže. 

Vyplněním objednávky získáte Navíc jedinečný eBook: Jak z depresí jednou provždy v hodnotě 490 kč a navíc BONUSY ZDARMA v hodnotě 988 kč.

Po vyplnění a zaplacení objednávky tedy získáváte:

 • eBook Jak z depresí jednou provždy
  eBook Jak z depresí jednou provždy/ve 13 krocích získat zpátky sebevědomí a radost ze života, který Vám pomůže jednou provždy skoncovat s depresemi v hodnotě 490 kč.
 • Bonus č.1-Pracovní listy
  pracovní listy k eBooku v hodnotě 149 kč získáváte ZDARMA
 • Bonus č.2- eBook Jak rychle z hluboké deprese
  eBook Jak se rychle dostat z hlubokých depresí, který Vás dostane zpět do hry v hodnotě 349 kč získáváte ZDARMA.
 • Bonus č.3- Doživotní aktualizace
  Pokud udělám v eBooku nebo Bonusech výrazné změny, najdu a odzkouším spolehlivější postupy, dostanete takto upravený eBook a Bonusy emailem jako první. Doživotní aktualizace v hodnotě 490 kč získáváte ZDARMA.

Garance vrácení peněz.

Samozřejmostí je garance vrácení peněz. Pokud s eBookem nebudete spokojeni, do 30 dnů můžete požádat o vrácení peněz.

Davidův eBook předčil moje očekávání. Hodně obsáhlého a kvalitního čtení dělá z Davidova eBooku materiál, ke kterému se můžu opakovaně vracet. Myslím, že vás eBook nejen vytáhne z depresí a ponurých nálad, ale navíc vám otočí náhled na svůj život o 180%. Doporučuji i jako seberozvojové čtení! Sama jsem si vypsala hned několik tipů, které hodlám ozkoušet. Doporučuju všema deseti a slibuju, že po přečtení se na některé věci začnete dívat jinak.

Michaela Skopalová Lektorka němčiny a průvodkyně po Německuwww.michaelaskopalova.cz

Na otázku, jestli jsem měla nějaké pochybnosti o Davidově eBooku musím odpovědět, že rozhodně ne. David na mě působí, jako člověk, který ví o čem deprese je a může být na vaší cestě skvělým průvodcem, jak se z deprese dostat. EBook určitě splňuje co slibuje. David velmi čtivě a na základě mnoha osobních zkušeností popisuje, jak může být deprese zákeřná a způsoby vyrovnávání se se sebou samým, až ke konstruktivnímu výsledku. Doporučila všem lidem, kteří se potýkají s negativními emocemi a cítí, že je nedokáží zvládat, tak jak by si sami představovali. Díky eBooku můžete předejít mnoha problémům a zároveň je dobrým návodem, jak si pomoci z těchto stavů. Jelikož mám za sebou také zkušenosti s hlubokou depresí, musím říct, že v době, kdy jsem prožívala tuto zkušenost by se mi takovýto materiál velice hodil a určitě by mi pomohl se vzchopit a něco ze sebou dělat. EBook je čtivý a David jde ve svých pocitech a způsobech řešení opravdu do hloubky.

Ester Šafránekwww.estersafranek.cz

Před začátkem čtení eBooku jsem neměla žádné pochybnosti, ba naopak. Je napsán skvěle, opravdu tě obdivuji, jak stavy popisuješ, jak si umíš pohrát s texty, fakt bomba. Nikomu nepřeji nic špatného, ale kdo toto nezažil, asi nepochopí. Stále bojuji s pocitem, že vše vidím černě, nevím kudy kam. Ale z tvého eBooku jsem pochopila, že je to jen můj život, mé obavy ,protože jsem uzavřená do sebe. Zda splnil co sliboval? V tento daný okamžik určitě. Pochopila jsem, že musím vzít věci jen a jen do svých rukou, momentálně sním o lepším životě. Určitě bych doporučila tento eBook lidem, kteří zanevřeli na celý svět, ať už jsou či nejsou v depresi, lidem, kteří nevěří, že mohou v některých situacích obstát a něco si v životě dokázat. Najdou v tvém eBooku krok za krokem, jak se špatného stavu a depresí jednou provždy zbavit, zlikvidovat minulost a žít jen přítomností. A co budoucnost? Ta bude taková, jakou si vysníme a pomalými krůčky schod po schodu k ní vyšlápneme.

Kateřina Fedákováwww.adelizweb.cz

Moc děkuju za možnost si přečíst Tvůj eBook. Musím říct, že upřímně obdivuji každého, kdo se dostane do jakýchkoliv těžkostí a nenechá tím složit, ale hledá cestu, jak to zvládnout. A ještě je o tom ochoten mluvit a podělit se s jinými. Jsem si jistá, že nejen jeho obsah, ale hlavně to, že Ty jsi důkazem toho, jak se dá s depresemi zatočit, bude pro ty,kteří pomoc potřebují silné a může jim pomoci se z toho dostat. "Když to šlo jemu, tak proč ne i mně?" EBook splnil to, co jsem od něj čekala, je to přesný návod toho, jaké jsou kroky, které vedou "ven". Dle mého názoru pomůže všem těm, kteří jsou odhodlaní skoncovat s depresemi a jsou si jisti, že to sami zvládnou díky své disciplíně a vůli.

Katka Novákováwww.detizezkumavky.cz

Potřebujete pomoc?

Pokud máte ještě nějaké otázky napište mi na david@daviddovhun.cz 

Rád Vám pomůžu.