Už máte toho boje s depresemi dost a pořád ne se z toho dostat?

Diagnósa?

I já jsem se 6 let trápil. Dokonce mi diagnostikovali vrozený depresivní syndrom, který se mnou měl jít do konce života. Začal jsem proto dělat věci jinak. Od té doby jsem se 1,5 roku a 3,5 roku věnoval vícero sportům, s chutí pracoval a dělal co mne baví. Vy můžete taky. Řeknu vám co dělat...

Dnes jsem v pohodě. Užívám si života, plánuji do budoucna, plavu, cvičím, hraji na kytaru, cestuji po ČR i Evropě, dělám co mne baví. Ale nebylo tomu tak vždy. Byly doby, kdy jsem to opravdu nedával. Někdy jsem nemohl vstát ani z postele, připadal jsem si zbytečný, život jako by nebyl a já byl jen cosi nefunkčního. Několikrát jsem se pokusil i zabít. Až jsem přišel na to, jak se depresí zbavit. Začal jsem věci dělat jinak a chci vás to naučit taky.

Díky depresím na vozíku

Kvůli depresi jsem v roce 2007 skočil z mostu a skončil na vozíku. Pak jsem se trápil ještě do roku 2009, kdy jsem skočil ještě jednou. Až jsem v sobě našel klid a sílu jít a být zase v pohodě. Od roku 2009 kdy mi diagnostikovali nevyléčitelný vrozený depresivní syndrom jsem si řekl, takhle teda ne. Já jsem a budu v pohodě. A prvních 1,5 a potom 3,5 roku jsem byl naprosto v pohodě. Našel a prošel jsem si cestu, která i vám zcela promění život.

Více informací
 • Začnete se zabývat jen věcmi, které jsou opravdu důležité a přímo se vás týkají.
 • Je skvělé vědět co opravdu chcete. Váš cíl nebude jen ,,chci se mít dobře'', ale dostane konkrétní podobu a vy budete vědět, co přesně je potřeba udělat.
 • Je otravné přemýšlet o miliónech věcí když zrovna jdete spát nebo děláte jinou příjemnou věc. Naučíte se, jak myslet jen na to co právě děláte.
 • Znáte to, to musím, to musím. Ale kde v tom jste vy a kam vás to posouvá? Naučíte se dělat si ,,to do list-úkolovník,,. A pracovat jen na tom, co je důležité.
 • Představte si, že po úspěchu v práci jste s kamarády nebo přítelkyní na večeři, kterou si skvěle užíváte. Sny a vizualizace pomáhají. Vycvičíte svou představivost tak, aby pracovala pro vás, ne proti vám.
 • Zase půjdete s hlavou vztyčenou a budete připraveni čelit tomu, co má přijít. Dokážete říct ne nebo ano, tak jak to budete cítit.
 • V životě jsou věci, které s vámi více či méně zahýbou. Pak je hodně těžké to ustát a nespadnout znovu do mizérie. Naučíte se těmto věcem přizpůsobit.
 • Možná máte teď jen při pomyšlení na sport hrůzu. Ani náhodou, říkáte si. Může to být ale úplně naoapk a můžete se na něj těšit. Bude vás bavit, jde to a budete se u toho cítit skvěle.
 • Dramatizování toho co se má stát je někdy dost nepříjemné, ale věřím, že tohle není to, co chcete. Představte si, že nedáváte na to důraz a ani vás tolik neovlivňují emoce. Dokážete se rozhodovat věcně a na základě vašeho postoje.
 • Vím, psát si deník, může znít dětinsky. Představte si ale, že si ujasníte myšlenky, máte jasný pohled na věc, která předtím neměla řešení. Už nepochybujete, jestli je věc správná nebo ne. Jste si sebou jisti a víte, že váš postoj je správný.
 • Svět je plný negativních zpráv a informací, které přes den dostáváme. Je těžké si z toho vybrat co nám svědčí. Můžete si ale vybrat. A budete se vzdělávat nebo jen relaxovat. Každopádně vám u toho bude skvěle.
 • Lidé často bloudí hlavně kvůli tomu, že neví kudy se chtějí ubírat. Je to jako v taxíku. Pokud na otázku: ,,Kam chcete?'' odpovíte: ,,Nevím.'' (bude vás taxikář jen tak vozit městem, nebo vás vůbec nenabere.) Vy se naučíte plánovat dopředu další kroky. Půjde se vám tak daleko lépe.
 • Představte si jaké to je, když si mezi přáteli zase věříte, jste plní energie. A mezi lidmi se cítíte skvěle. Už nemáte pocit, že jste tam jen byli. Lidé se vám sami ozývají.

Je skvělé

Je skvělé být zase v pohodě. Zajímat se jen o to, kdy si půjdu zaplavat, kde budu trávit čas o víkendu nebo s kým si zajdu na kafe. Mít vše pod kontrolou. Být aktivní, stýkat se s lidmi a nemít pocit toho, že jsem poloviční. Vědět, že tam opravdu jsem a jsem v klidu. Mít plány do budoucna, bez strachů a pocitů, že to už zase nedám. Být šťastný, ne jen chvíli, ale vědět, že o víkendu si jedu prohlédnout věž v mém městě, za týden se setkám s přátely a budu prostě v pohodě. Mít v sobě klid a jednat jen tak, jak doopravdy chci.

Jak chcete dále fungovat vy?

Představte si jak sedíte v práci, vědomi si plné přítomnosti i toho, že jste tam a děláte to nejlepší co umíte. Nebo to, jak jste v polovině výstupu na Lysou horu, užíváte si jen ten čerstvý vzduch, výhled na to pod vámi a děkujete si, že jste se rozhodli ke koupi tohoto eBooku a ještě více k výstupu samotnému.

Jak se smějete s přítelkyní u večeře, probíráte cestu na dovolenou a máte skvělý večer.

Nebudu chodit dokola. EBook stojí 490 kč. Podle mého jde jen o pár stokorun. A měli byste se ptát, co za tu cenu můžete získat. Možná Vás neznám osobně, ale dokážu si představit jak Vám asi je.

Jsou to dny strašného trýznění sebe sama, které jdou jeden za druhým a říkáte si, proč právě já. Co jsem komu udělal/a. Bolí vás něco, co nemá mít pevnou formu, ale je to ve vás. Druhým to může přijít banální nechuť nebo dokonce výmluva. Vy i já ale víme, že to fakt bolí. Vím, že sebou nesete víc než jen tíhu svou. Snažíte se dál fungovat.

Možná se právě teď díváte na něco co může být mezníkem ve vašem životě. Pak se tedy rozhodujte, jestli se vydáte nebo nevydáte na cestu za lepšími zítřky. A jestli vám to za těch pár stokorun stojí a nebo zůstanete tam, kde jste.

6 let jsem se trápil depresemi, dvakrát jsem se pokoušel zabít. Nikde jsem neviděl řešení. Navíc i lékaři mi řekli, že se depresí nikdy nezbavím. A pak, když jsem tyto informace přijal a rozhodl se, že nebudou ovládat můj život, pomohly mi žít na nějakou dobu spokojený a šťastný život. Zkoušel jsem aktivně různé sporty, věnoval se své práci. Udělal jsem si rekvalifikaci na operátora v callcentru. Mimochodem, o téhle práci se říká, že je extrémně psychicky náročná. Já ji dělal s radostí a s lehkostí. Proto věřím, že eBook může pomoci taky i vám.

Možná jste už zkoušeli různé věci, počínaje terapií a léky konče. Ale to, co byste měli udělat, je rozhodnout se vzít si svůj život zpět. Mně těchto 13 kroků pomohlo a pomáhalo necelých 5 let. Tím, že jsem je zavedl do svého života a řídil se jimi. Díky tomu jsem na deprese úplně zapomněl. Možná byste nejraději udělali to samé.

Nejsou to jen teoretické zásady, ke kterým si každý přidá další odstavce a zaklínadla. Jsou to na vlastní kůži odzkoušené kroky, které pomáhají i z hlubokých depresí, v jakých jsem sám lítal. Oproti léčebným metodám, o kterých jsem se sám dočetl nebo terapiím psychologů, ke kterým jsem docházel, dávají tyto zásady na depresi jasnou odpověď a vyžadují jasný konkrétní krok.

S eBookem Vás provedu tím, co i kdy máte dělat, nebudete pochybovat, jestli děláte zrovna správnou věc. Já ty kroky prošel a odzkoušel sám na sobě a i když to byla skvělá cesta, věřím taky, že ne každý se jít na to sám cítí. Vy na to už sami být nemusíte.

Možná vás napadlo:

Pomůže mi eBook i když jsem v hluboké depresi? 

Je jedno, jestli jste v sezónní nebo hluboké depresi. Jít životem dále tak nebo tak musíte stejně. Připravil jsem jako bonus druhý eBook hlavně pro vás ,,Jak rychle z hluboké deprese,,. Pokud jste na tom špatně, budete mít jen horší výchozí pozici. Důležité pro vás bude si přiznat na co stačíte a na co ne. Nejsme stroje a tak bychom k sobě měli přistupovat. Čím více budete k sobě úpřímní, tím snazší to bude. Pokud jsem já jako dvojnásobný sebevrah dokázal znovu užívat života, pak to dokážete i vy.

Dostane mne eBook z depresí natrvalo? 

Budu k vám úpřímný. V roce 2015 jsem se do hluboké deprese dostal zase. A rok 2017 jsem si procházel hlubokou krizí. Ale vím, že vždy na tom mělo zásluhu více faktorů. Šel jsem sám proti sobě a dělal spousty chyb. Takže, i když přiznávám, že jsem do toho kolotoče spadl zase, ano věřím, že pokud budete tyto kroky dodržovat a řídit se jimi, i když už budete z nejhoršího venku, budou vás udržovat ve skvělé kondici. Nejde totiž jen o to, překonat krizi, ale udržovat se v pohodě a to je dlouhodobý proces.

Pokud budu v pohodě, už nemusím brát léky nebo docházet dál k psychiatrovi, psychologovi? 

Ne to bych nedoporučoval. Každý jsme jiný. EBook a informace v něm apelují na vaše vlastní sebezdokonalování, které nenahrazuje psychologa nebo psychiatra. Ti vaši cestu sledují a mohou pozorovat, jestli a jak se lepší. Léky pokud nějaké berete mají v těle nějakou funkci a jejich vysazení může nést komplikace. Psychologové nemají rádi, když jim někdo maří práci - myslím tím terapii, ale eBook i vaše práce s ním je nemá v ničem nahradit.

Jsem kompetentní vám pomoci?

Nejsem vystudovaný psycholog ani psychiatr. Chtěl bych abyste chápali, že jsem člověk, který si sebezničujícími stavy prošel A snad i našel cestu, jak se jich zbavit. 2 roky píšu tento Blog a pomohl jsem už desítkám lidí se depresí zbavit a žít spokojený život. Sám žiju vědomě a snažím se svými radami a uvědoměními pomáhat druhým. Více o mně zde>>

Co když na mne eBook nezabere? 

Na eBook máte garanci na vrácení peněz do 30 dní. Každý jsme jiný. I když bych vám to moc přál a budu vám v případě potřeby i na mailu nebo live chatu k dispozici, je to možné. Prostě možná ještě nepřišel váš čas. Na eBook se vztahuje 30 denní záruka vrácení peněz. Pokud si do 30 dní zodpovědně projdete všemi kroky, které v eBooku jsou a zjistíte, že vám to nic nedalo. Nebudu to s vámi dále rozebírat a pošlu vám vaše peníze zpět.

Jak z depresí jednou provždy

aneb ve 13 krocích získat zpátky sebevědomí a radost ze života.

 

 

 

eBook Jak z depresí jednou provždy

aneb ve 13 krocích získat zpátky sebevědomí a radost ze života

490,-Kč

Ve 13 krocích Vás naučím jak se sebou a hlavně pro sebe pracovat.

 • Naučíte se vizualizovat své sny
 • Dozvíte se jak si více věřit
 • Prozradím vám proč je důležité udělat si denní rutinu
 • Proč je důležité začít sportovat
 • Proč deník není jen dětská pomůcka
 • nebo jak plánovat do budoucna
 • ...

Bonus č.1 Pracovní listy k eBooku Jak z depresí jednou provždy

149,-Kč

Tyto pracovní listy jsou doplňkovým bonusem. Ke každému kroku se váže jeden pracovní list, kde máte různá cvičení, které Vám pomohou úkol lépe zvládnout.

Bonus č.2 eBook Jak rychle z hluboké deprese

349,-Kč

I pokud jste v hluboké depresi, máte šanci na to být zase šťastný. Možná Vás zaskočí řešení jak se z ní dostat, ale mám za to, že na depresi mají velký význam Vaše vztahy, proto si je díky tomuto eBooku začnete uvědomovat a pracovat s nimi. EBook je konkrétně pro Vás a s ním svou cestu začněte. Po kouskách se Vám bude vracet radost do života. Měl by Vám pomoci zvládnout tu nejtěžší část.

Bonus č.3 je doživotní aktualizace eBooku Jak z depresí jednou provždy

490,-Kč

Pokud kdykoliv do budoucna budu eBook upravovat, dozvíte se to jako první a automaticky Vám příjde na email jeho nová verze. Týká se to i bonusů. Jak těch které už máte tak dalších nových. Chystám i audioverze jak eBooků, tak Bonusů. A Vy je dostanete samozřejmě Zdarma.

 

 

 

Sečteno a podtrženo

 • 490,-Kč
  EBook Jak z depresí jednou provždy aneb ve 13 krocích získat zpátky sebevědomí a radost ze života
 • 149,-Kč
  Bonus č.1- Pracovní listy k eBooku Jak z depresí jednou provždy
 • 349,-Kč
  Bonus č.2- EBook Jak rychle z hluboké deprese
 • 490,-Kč
  Bonus č.3- Doživotní aktualizace

Celkem 1478,-Kč             Zaplatíte 490,-Kč

 

 

 

Pokud usoudíte, že Vám eBook během 30 dní nic nedal nebo s ním nejste spokojeni, vrátím Vám bez vysvětlování Vaše peníze. Stačí mi napsat jednoduchý mail, kde uvedete proč se Vám eBook neosvědčil. Nebudu Vás chtít přemlouvat, jen mi jde o vylepšování tohoto produktu. A připomínky jsou stejně hodnotné a potřebné jako chvála. 

Reference

Davidův eBook předčil moje očekávání. Hodně obsáhlého a kvalitního čtení dělá z Davidova eBooku materiál, ke kterému se můžu opakovaně vracet. Myslím, že vás eBook nejen vytáhne z depresí a ponurých nálad, ale navíc vám otočí náhled na svůj život o 180%. Doporučuji i jako seberozvojové čtení! Sama jsem si vypsala hned několik tipů, které hodlám ozkoušet. Doporučuju všema deseti a slibuju, že po přečtení se na některé věci začnete dívat jinak.

Michaela Skopalová Lektorka němčiny a průvodkyně po Německuwww.michaelaskopalova.cz

Na otázku, jestli jsem měla nějaké pochybnosti o Davidově eBooku musím odpovědět, že rozhodně ne. David na mě působí, jako člověk, který ví o čem deprese je a může být na vaší cestě skvělým průvodcem, jak se z deprese dostat. EBook určitě splňuje co slibuje. David velmi čtivě a na základě mnoha osobních zkušeností popisuje, jak může být deprese zákeřná a způsoby vyrovnávání se se sebou samým, až ke konstruktivnímu výsledku. Doporučila všem lidem, kteří se potýkají s negativními emocemi a cítí, že je nedokáží zvládat, tak jak by si sami představovali. Díky eBooku můžete předejít mnoha problémům a zároveň je dobrým návodem, jak si pomoci z těchto stavů. Jelikož mám za sebou také zkušenosti s hlubokou depresí, musím říct, že v době, kdy jsem prožívala tuto zkušenost by se mi takovýto materiál velice hodil a určitě by mi pomohl se vzchopit a něco ze sebou dělat. EBook je čtivý a David jde ve svých pocitech a způsobech řešení opravdu do hloubky.

Ester Šafránek

 

 

 

A to hlavní je teď na vás. Nedávno jsem četl příběh o muži, který se chtěl mít dobře, ale vůbec nevěděl jak dál, co bude od teď vlastně dělat. Dostal odpověď: ,,Logicky je člověk pracovně aktivní od 18 do cca 70 let. Je Ti 35 let. To znamená, že 17 let je za Tebou a 2x tolik před Tebou. Kým se rozhodneš být?''

Pro co se rozhodnete Vy? 

Pokud eBook chcete hned klikněte na tlačítko TEN EBOOK CHCI a vyplňte na další straně objednávku.

V případě, že ještě něco zvažujete se na mne můžete obrátit na david@daviddovhun.cz