Budete zase spokojený/á a šťastný/á. Zase si užívat běžného života.

Je skvělé...

...plnit si své sny, cestovat po celé Evropě. Pracovat na sobě a užívat si života. Mám rád moře a slunce. Dovolím si potápět se v moři a být měsíc ve Španělsku nebo slavit Nový rok 2 měsíce v Chorvatsku. Baví mne poznávat nové kultury a světe div se i poznávat nové lidi. 

Jak chcete dále fungovat vy?

Představte si:

 • že sedíte v práci, vědomi si plné přítomnosti i toho, že jste tam a děláte to nejlepší co umíte.
 • jak jste v polovině výstupu na Lysou horu, užíváte si jen ten čerstvý vzduch, výhled na to pod vámi a děkujete si, že jste se rozhodli k výstupu.
 • jak se smějete s přítelem/kyní u večeře, probíráte cestu na dovolenou a máte skvělý večer.

Nezní to skvěle?

Možná Vás neznám osobně, ale dokážu si představit jak Vám asi je.

Jsou to dny trýznění sebe sama, které jdou jeden za druhým a říkáte si, proč právě já. Co jsem komu udělal/a. Bolí vás něco, co nemá mít pevnou formu, ale je to ve vás. Druzí to nevidí a může jim to přijít banální nechuť nebo dokonce výmluva.

Snažíte se něco dělat, postavit se a být zase sám/a sebou. Snažíte se dál fungovat. Ale síly s každým dnem ubývají. 

V e-Booku se dozvíte:

 • Jak najít svůj cíl. Už nebude jen ,,chci se mít dobře'', ale dostane konkrétní podobu a vy budete vědět, co přesně je potřeba udělat.
 • Naučíte se, jak myslet jen na to co právě děláte. Hodí se když chcete jít spát nebo při jiné příjemné činnosti.
 • Pomocí vizualizace vycvičíte svou představivost tak, aby pracovala pro vás, ne proti vám.Představte si, že po úspěchu v práci jste s kamarády nebo přítelkyní na večeři, kterou si skvěle užíváte.
 • Začnete se více hýbat. I když to teď tak necítíte. Tělo potřebuje pohyb a vám z něj bude lépe.
 • Nebudou vás tolik ovlivňovat emoce. Dokážete se rozhodovat věcně a na základě vašeho postoje.
 • Naučíte se jak být znovu mezi lidmi v pohodě a nad věcí. Začnete být zase aktivní.

 

 

 

Díky depresím na vozíku

Kvůli depresi jsem v roce 2007 skočil z mostu a skončil na vozíku. Pak jsem se trápil ještě do roku 2009, kdy jsem skočil ještě jednou. Až jsem v sobě našel klid a sílu jít a být zase v pohodě. Od roku 2009 kdy mi diagnostikovali nevyléčitelný vrozený depresivní syndrom jsem si řekl, takhle teda ne. Já jsem a budu v pohodě. A cca 5 let jsem byl naprosto v pohodě. Našel a prošel jsem si cestu, která i vám zcela promění život.

Více informací

 

 

Reference

Po koupi eBooku tohoto je to lepší. Chodím k psychiatričce. která dává podobné rady jako Ty ale Tvých rad si velice vážím. Před koupi e-Booku jsem očekával rady, jak se dívat na svět, jak přemýšlet a jsem rád, že jsem si e Book zakoupil. Teď se mi daří dobře. AD bych ale vysadil jedině pod dozorem odborníka.

Ladislav Bendl

Davidův eBook předčil moje očekávání. Hodně obsáhlého a kvalitního čtení dělá z Davidova eBooku materiál, ke kterému se můžu opakovaně vracet. Myslím, že vás eBook nejen vytáhne z depresí a ponurých nálad, ale navíc vám otočí náhled na svůj život o 180%. Doporučuji i jako seberozvojové čtení! Sama jsem si vypsala hned několik tipů, které hodlám ozkoušet. Doporučuju všema deseti a slibuju, že po přečtení se na některé věci začnete dívat jinak.

Michaela Skopalová www.michaelaskopalova.cz Lektorka němčiny a průvodkyně po Německu

Na otázku, jestli jsem měla nějaké pochybnosti o Davidově eBooku musím odpovědět, že rozhodně ne. David na mě působí, jako člověk, který ví o čem deprese je a může být na vaší cestě skvělým průvodcem, jak se z deprese dostat. EBook určitě splňuje co slibuje. David velmi čtivě a na základě mnoha osobních zkušeností popisuje, jak může být deprese zákeřná a způsoby vyrovnávání se se sebou samým, až ke konstruktivnímu výsledku. Doporučila všem lidem, kteří se potýkají s negativními emocemi a cítí, že je nedokáží zvládat, tak jak by si sami představovali. Díky eBooku můžete předejít mnoha problémům a zároveň je dobrým návodem, jak si pomoci z těchto stavů. Jelikož mám za sebou také zkušenosti s hlubokou depresí, musím říct, že v době, kdy jsem prožívala tuto zkušenost by se mi takovýto materiál velice hodil a určitě by mi pomohl se vzchopit a něco ze sebou dělat. EBook je čtivý a David jde ve svých pocitech a způsobech řešení opravdu do hloubky.

Ester Šafránek

 

 

 

Možná vás napadlo:

Pomůže mi eBook i když jsem v hluboké depresi? 

Je jedno, jestli jste v sezónní nebo hluboké depresi. Jít životem dále tak nebo tak musíte stejně. Připravil jsem jako bonus druhý eBook hlavně pro vás ,,Jak rychle z hluboké deprese,,. Pokud jste na tom špatně, budete mít jen horší výchozí pozici. Důležité pro vás bude si přiznat na co stačíte a na co ne. Nejsme stroje a tak bychom k sobě měli přistupovat. Čím více budete k sobě úpřímní, tím snazší to bude. Pokud jsem já jako násobný sebevrah dokázal znovu užívat života, pak to dokážete i vy.

Dostane mne eBook z depresí natrvalo? 

Budu k vám úpřímný. V roce 2015 jsem se do hluboké deprese dostal zase. A rok 2017 jsem si procházel hlubokou krizí. Ale vím, že vždy na tom mělo zásluhu více faktorů. Šel jsem sám proti sobě a dělal spousty chyb. Takže, i když přiznávám, že jsem do toho kolotoče spadl zase, ano věřím, že pokud budete tyto kroky dodržovat a řídit se jimi, i když už budete z nejhoršího venku, budou vás udržovat ve skvělé kondici. Nejde totiž jen o to, překonat krizi, ale udržovat se v pohodě a to je dlouhodobý proces.

Pokud budu v pohodě, už nemusím brát léky nebo docházet dál k psychiatrovi, psychologovi? 

Ne to bych nedoporučoval. Každý jsme jiný. EBook a informace v něm apelují na vaše vlastní sebezdokonalování, které nenahrazuje psychologa nebo psychiatra. Ti vaši cestu sledují a mohou pozorovat, jestli a jak se lepší. Léky pokud nějaké berete mají v těle nějakou funkci a jejich vysazení může nést komplikace. Psychologové nemají rádi, když jim někdo maří práci - myslím tím terapii, ale eBook i vaše práce s ním je nemá v ničem nahradit.

Jsem kompetentní vám pomoci?

Nejsem vystudovaný psycholog ani psychiatr. Chtěl bych abyste chápali, že jsem člověk, který si sebezničujícími stavy prošel A snad i našel cestu, jak se jich zbavit. 2 roky píšu tento Blog a pomohl jsem už desítkám lidí se depresí zbavit a žít spokojený život. Sám žiju vědomě a snažím se svými radami a uvědoměními pomáhat druhým. Více o mně zde>>

Co když na mne eBook nezabere? 

Na eBook máte garanci na vrácení peněz do 30 dní. Každý jsme jiný. I když bych vám to moc přál a budu vám v případě potřeby i na mailu nebo live chatu k dispozici, je to možné. Prostě možná ještě nepřišel váš čas. Na eBook se vztahuje 30 denní záruka vrácení peněz. Pokud si do 30 dní zodpovědně projdete všemi kroky, které v eBooku jsou a zjistíte, že vám to nic nedalo. Nebudu to s vámi dále rozebírat a pošlu vám vaše peníze zpět.

Jak z depresí jednou provždy

aneb ve 13 krocích získat zpátky sebevědomí a radost ze života.

eBook Jak z depresí jednou provždy

aneb ve 13 krocích získat zpátky sebevědomí a radost ze života

490,-Kč

Ve 13 krocích Vás naučím jak se sebou a hlavně pro sebe pracovat.

 • Naučíte se vizualizovat své sny
 • Dozvíte se jak si více věřit
 • Prozradím vám proč je důležité udělat si denní rutinu
 • Proč je důležité začít sportovat
 • Proč deník není jen dětská pomůcka
 • nebo jak plánovat do budoucna
 • ...

Bonus č.1 Pracovní listy k eBooku Jak z depresí jednou provždy

149,-Kč

Tyto pracovní listy jsou doplňkovým bonusem. Ke každému kroku se váže jeden pracovní list, kde máte různá cvičení, které Vám pomohou úkol lépe zvládnout.

Bonus č.2 eBook Jak rychle z hluboké deprese

349,-Kč

I pokud jste v hluboké depresi, máte šanci na to být zase šťastný. Možná Vás zaskočí řešení jak se z ní dostat, ale mám za to, že na depresi mají velký význam Vaše vztahy, proto si je díky tomuto eBooku začnete uvědomovat a pracovat s nimi. EBook je konkrétně pro Vás a s ním svou cestu začněte. Po kouskách se Vám bude vracet radost do života. Měl by Vám pomoci zvládnout tu nejtěžší část.

Bonus č.3 je doživotní aktualizace eBooku Jak z depresí jednou provždy

490,-Kč

Pokud kdykoliv do budoucna budu eBook upravovat, dozvíte se to jako první a automaticky Vám příjde na email jeho nová verze. Týká se to i bonusů. Jak těch které už máte tak dalších nových. Chystám i audioverze jak eBooků, tak Bonusů. A Vy je dostanete samozřejmě Zdarma.

 

 

 

Sečteno a podtrženo

 • 490,-Kč
  EBook Jak z depresí jednou provždy aneb ve 13 krocích získat zpátky sebevědomí a radost ze života
 • 149,-Kč
  Bonus č.1- Pracovní listy k eBooku Jak z depresí jednou provždy
 • 349,-Kč
  Bonus č.2- EBook Jak rychle z hluboké deprese
 • 490,-Kč
  Bonus č.3- Doživotní aktualizace

Celkem 1478,-Kč             Zaplatíte 490,-Kč

 

 

 

Pokud usoudíte, že Vám eBook během 30 dní nic nedal nebo s ním nejste spokojeni, vrátím Vám bez vysvětlování Vaše peníze. Stačí mi napsat jednoduchý mail, kde uvedete proč se Vám eBook neosvědčil. Nebudu Vás chtít přemlouvat, jen mi jde o vylepšování tohoto produktu. A připomínky jsou stejně hodnotné a potřebné jako chvála. 

A to hlavní je teď na vás. Nedávno jsem četl příběh o muži, který se chtěl mít dobře, ale vůbec nevěděl jak dál, co bude od teď vlastně dělat. Dostal odpověď: ,,Logicky je člověk pracovně aktivní od 18 do cca 70 let. Je Ti 35 let. To znamená, že 17 let je za Tebou a 2x tolik před Tebou. Kým se rozhodneš být?''

Pro co se rozhodnete Vy? 

Pokud eBook chcete hned klikněte na tlačítko TEN EBOOK CHCI a vyplňte na další straně objednávku.

V případě, že ještě něco zvažujete se na mne můžete obrátit na david@daviddovhun.cz