EBook 5 kroků jak deprese zvládat lépe

Aneb co byste měli začít dělat pro spokojený život

Myslíte si, že deprese zvládáte, jen tu a tam potřebujete zabrat? Sem tam vás ještě přemůže? Nechcete brát vysoké dávky antidepresiv, ale věříte, že vše je o nastavení mysli? Jste si jistí, že přijmete do života jednoduchá a účinná pravidla? 

Co v eBooku najdete? 

1.Naučíte se 5 pravidel, které byste si měli pustit do života. Dlouho jste si říkali, co dělám špatně? Je to ve mě? Není to ve vás. Přemýšlení a uvažování o nás samých i okolí je to co vás táhne ke dnu. Jako skoro všechno i toto se dá naučit, posílit i trénovat. Základ je... Uvažování způsobem, jakým jste možná zapomněli. Děláním doporučených věcí. Plánováním svého života. 

2.Několik technik pro aktivní způsob uvažování. Najdete zde techniku na posílení sebedůvěry i meditaci jak ji podpořit. 

3.Většina z nás má sklon se posuzovat s okolím. Vy se naučíte, jak a kde se dívat pro to, aby jste uvažovali pozitivně i se něco od dotyčných naučili. Proč se nedívat na druhé? Učte se od druhých. 

4.Můj osobní příběh s depresemi. 

5.Pár Tipů nakonec, které dodržují i světoví lídři. Mít čas na sebe je povinnost každého člověka. Pro jeho tělesný i psychický stav. Bez vidiny budoucnosti je to těžké, ale pokud plánujete, budoucnost se ukazuje, jako obraz pod malířových štětcem. 

Cena e-Booku 179 kč.

Co o eBooku říkají:

V e-booku 5 KROKŮ, JAK DEPRESE ZVLÁDAT LÉPE dostane čtenář jednoduchý, ale velmi účinný návod, co by měl dělat, aby se vlastními silami zbavil smutku a depresivních nálad. Dozví se, jak postupovat, když ho nic nebaví a nejraději by se životem jen tak "protloukal", jak to udělat, aby měl zase před sebou perspektivy, motivaci. Samozřejmě to není náhrada léčby klinické deprese (a autor na to výslovně upozorňuje), ale velký pomocník pro lidi, kteří trpí na "blbé nálady" i podpora pro ty, kteří se třeba léčí, ale chtěli by dělat ještě sami něco navíc. Doporučila bych ho každému, kdo chce na sobě pracovat, nespoléhat se na druhé a různé "berličky" z okolí, kdo je ochoten vzít za svůj život zodpovědnost. Bude-li popsané kroky dodržovat, určitě po nějaké době pocítí, že mu je lépe, a zjistí, že se zase těší na nový den, i když si třeba dlouho myslel, že to není možné.

Veronika Ďuríčkováhttp://www.dobretexty.cz - korektury a editace textů

Pokud to s bojem s depresí myslíte  vážně, zvažte možnost koupit si E-BOOK 

Jak z depresí jednou provždy

aneb ve 13 krocích získat zpátky sebevědomí a radost ze života