ZDARMA nebo KE KOUPI

Pár slov o každém z e-booků a najdete kliknutím na tlačítko STÁHNOUT ZDARMA nebo KOUPIT. 

 

A jako dárek si stáhněte ZDARMA Meditaci-Pro radost -dole na stránce

9 klíčů jak se dostat z deprese i bez léků
ZDARMA
9 klíčů jak se dostat z deprese i bez léků
Možnost 1 hod.Mentoringu ZDARMA
Odběr e-mailu s nejnovějšími články, novinkami a akcemi
Možnost přidat se do Facebook skupiny na FB
Možnost přidat se do uzavřené skupiny na Facebooku a projít si ZDARMA Výzvou 21 dní k cíli
Možnost kdykoliv klást otázky přes e-mail nebo Messenger
Mentoring bude možný od 1.9.2019
Jak z depresí jednou provždy
690 Kč
aneb ve 13 krocích získat zpátky sebevědomí a radost ze života
E-Book Jak z depresí jednou provždy
Pracovní Listy k E-Booku JZD
E-Book ZDARMA Jak rychle z hluboké deprese
1 hod.Mentoringu+1 hod Mentoringu ZDARMA
Doživotní aktualizace E-Booku Jak z depresí jednou provždy
30 denní Garance vrácení peněz
Odběr e-mailu s nejnovějšími články, novinkami a akcemi
Možnost přidat se do Facebook skupiny na FB
Možnost přidat se do uzavřené skupiny na Facebooku a projít si ZDARMA Výzvou 21 dní k cíli
Možnost kdykoliv klást otázky přes e-mail nebo Messenger
Mentoring bude možný od 1.9.2019

Meditace pro radost

Je mezi vámi spousta z vás, kteří už meditovat zkoušeli nebo i praktikovali delší dobu a spousta z vás od nich taky z nějakého důvodu upustilo. Další skupinou jsou lidé, kteří si vytvořili předsudek, že meditují jen budhisti, náboženští fanatici nebo sluníčkáři.

Spousta dnes žijících, vlivných, inspirativních nebo úspěšných lidí medituje, protože vědí, že tak jako je důležitá hygiena těla, je meditace způsob jak vyčistit mysl. Od každodenní přeinformovanosti, shonu a honění se za výsledky. Je výborná na zklidnění mysli a k čerpání nových psychických sil. 

Meditovat by měl člověk nejméně 15 minut denně. A říká se, že pokud si na meditaci 15 minut denně nenajde, pak by potřeboval minimálně 2x tolik. Pro radost trvá jen 5 minut 59 sekund. A proto není ani tak náročná a poslouchat ji tak můžete i několikrát denně. 

Každý by měl své mysli dopřát odpočinek a nasbírat nové síly. Možná proto, že mysl nejde vidět, ji ignorujeme a své psychice a mysli nedopřáváme tolik jako svému tělu. A psychiky a mysli si začneme všímat, až když je většinou pozdě. Stejně jako jídlo, vodu nebo spánek, ale člověk potřebuje i uklidnit mysl. Možná proto je dnes tolik depresí a psychických nemocí. 

Tuhle meditaci Pro radost jsem dostal jako dárek od Radka Trojana před 2 měsíci a proto, že mi hodně pomohla jsem se rozhodl, ji  zprostředkovat i vám. Radek vás celou meditací provede klidným hlasem, doprovází ho uklidňující a zároveň energická hudba. A vy se tak můžete soustředit na celek jako takový i na své prožívání během něj.

Meditace Pro radost vás doslova přiměje k radosti. Ji cítit, prožívat zas a znova každý den. I když si teď myslíte, že vaše radost je navždy pryč a že si na ni ani nevzpomenete.

Pevně věřím, že vám Pro radost pomůže znovu obnovit rovnováhu v tom jak žijete a k znovu nalezení radosti. Tak ať ji máte zas a znova každý den. 

Meditace jako taková je skvělá pro obnovení rovnováhy v životě i k načerpání psychických sil. Pro lidi s depresí a psychickými problémy platí, že cítit emoce jako radost, nadšení nebo spokojenost je o mnoho těžší než pro lidi bez nich. Pro radost je skvěle vedená meditace, která vás naučí si radost do života zase přinést. Napište mi jak na vás působí (přes tlačítko Messengeru na každé stránce nebo na e-mail david@daviddovhun.cz). A jestli se vám Pro radost líbí sdílejte ji.

 

 

Otázka není, jestli budete zase v pohodě, protože určitě budete. Hra spočívá v tom, být ochotný/á udělat co je pro to potřebné.