Otázka není, jestli budete zase v pohodě, protože určitě budete. Hra spočívá v tom, být ochotný/á udělat co je pro to potřebné.

 

Mám energii i chuť do všeho co chci dělat.

A i s vrozeným depresivním syndromem a dalšími diagózami, jsem nad věcí, šťastný, sebevědomý, mám skvělé vztahy a našel jsem svůj klid. Žiju v ČR, ale mám rád i moře a slunce. Funguji jak doma, pracovně, tak s přátely a mám chuť i čas na zábavu, knihy, filmy, sport a psa. Rád se podívám na dobrý film, zajdu si posedět na kafe do kavárny ve Frýdku, posedím u nealko piva nebo si hraji se psem na zahradě a stejně tak se rád potápím v moři a jsem měsíc ve Španělsku nebo slavím Nový rok v Chorvatsku. Baví mne si život užívat.

Jak chcete dále fungovat vy?

Představte si:

 • že jste naprosto v pohodě. A už víte, že nepřijdou žádné propady, nic co by vás rozhodilo z vašeho klidu a pohody. A kdyby přece něco přišlo, tak vás to nijak nerozhodí a zvládnete to přejít jako přechod přes ulici-za moment, bez trápení a bolesti.
 • dáváte a plníte si cíle, které jste už dlouho odkládali. Už víte, co je to bezproblémové ráno, projít se městem a dívat se okolo, pocit jak se těšit ze hry se psem nebo dětmi, jak to vypadá s přátely u kafe a řeči o elektronickém dárku pro jednoho z nich. Víte, co je to štěstí a pohoda a zase máte od života i jiné požadavky. 
 • víte, že máte přátele, se kterými si skvěle pokecáte o práci, zábavě nebo jen o ranním nášupu vaječiny. Vždy máte chuť i energii na skvěle strávený čas. Nic jiného nemáte potřebu řešit. Jste připraveni.
 • jak vás práce baví a kolegové nebo obchodní partneři vás berou jako odborníka. Neřešíte svoje propady, nedostatek energie nebo schopnost nějakou práci vůbec udělat. Odvádíte skvělou práci, ať děláte v kanceláři máte vlastní firmu nebo děláte v gumárně a měníte gumy.
 • jak se s chutí pustíte do jakékoliv sportovní nebo fyzické výzvy, i když jste to třeba nikdy nedělali. 

Nezní to skvěle?

Řekl bych, že ano.

Možná Vás neznám osobně, ale pravděpodobně jsem si prošel přesně tím, čím procházíte vy. Každý člověk je jiný, možná si nedokážu představit jak to prožíváte právě vy, ale prošel jsem si všemi stavy deprese a vím jak vypadá peklo na zemi. A znám i cestu jak se z toho dostat. Zkuste to. 

 

 

 

 

V e-Booku se naučíte:

 • 1
  Proč a v čem je tak důležité myslet nejdříve na sebe. A i to, že tím, že myslíte v prvé řadě na sebe, je jediný způsob jak můžete pomáhat rodině, blízkým nebo i komukoliv jinému.
 • 2
  Proč je důležité mít cíle a jak ho/je najít. Už nebudete myslet jen na ,,už nechci, už dost, stačilo, nemůžu''. Najdete co je pro vás opravdu důležité i jak se tomu věnovat.
 • 3
  Jak se naučit myslet Tady a teď. Osvědčená technika a meditace, které vás dostanou do klidu a díky nim si klid i udržíte. Pomáhat vám to bude ke klidu, ale i v obdobích stresu, nervozity nebo trémy.
 • 4
  Dozvíte se, proč je důležité si psát co chcete, máte nebo už jste udělali v horších i lepších dnech. Cíl nedosáhnete bez plánu, plán bez jednotlivých úkolů. Naučíte se jak a co si psát v horšímch dnech i když jsou to pro vás zdánlivé banality.
 • 5
  Pomocí vizualizace vycvičíte svou představivost tak, aby pracovala pro vás, ne proti vám. Člověk by si měl tvořit vize, ne jen reagovat na to co se mu v životě děje. Vycvičit svou mysl aby pracovala pro vás je jen o tréninku.
 • 6
  Vaše prožívání deprese závisí i od víry ve vás samé. Naučíte se jak uvěřit tomu co jste možná kdysi chtěli nebo věřit ve váš nový život a posílit svoji sebedůvěru. Váš život je vaší odpovědností na 100%. Zvládnete to.
 • 7
  Někdo říká, že denní rutina je zlo. Vy se naučíte jak z ní mít užitek. Dokonce si ji sami budete tvořit, aby vám bylo lépe. A zjistíte co to jsou a v čem jsou dobré rituály.
 • 8
  Proč tělo potřebuje pohyb. Kde se za ním vydat. Dozvíte se jak z něj můžete mít radost. I když jste nad tím takhle nikdy nepřemýšleli.
 • 9
  Nebudou vás tolik ovlivňovat emoce. Dokážete se rozhodovat věcně a na základě vašeho postoje.
 • 10
  Naučíte se používat deník. A zjistíte v čem je dobrý. To, že je to pomůcka náctiletých nebo přiblble se tvářících exotů není tak úplně pravda. Vy zjistíte, že je to naopak skvělá pomůcka získat nadhled a zaujmout správný postoj. pozn.deník používají nejen dospělí, ale i lídři v mnoha oborech.
 • 11
  Dozvíte se v čem a pro co je důležitá četba. Naučíte se, jak se k tomu postavit tak, aby vás to nejen nezabilo, ale naložit si takovou dávku, aby vám čtení působilo radost a věci s tím spojené.
 • 12
  Už víte, že cíl bez plánu... Dozvíte se k čemu vám plánování bude. I proč je pro vás důležité. Naučíte se jak plánovat i jak často dopředu.
 • 13
  Naučíte se jak začít s lidmi jednat v pohodě a nad věcí. Jak si přirozeně získat lidi kolem sebe, tím kdo jste. A začnete být zase aktivní a společenští.

 

 

 

Díky depresím na vozíku

Kvůli depresi jsem v roce 2007 skočil z mostu a skončil na vozíku. Od roku 2009 kdy mi diagnostikovali nevyléčitelný vrozený depresivní syndrom jsem si řekl, takhle teda ne. Já jsem a budu v pohodě. A cca 5 let jsem byl naprosto v pohodě. Našel a prošel jsem si cestu, která i vám zcela promění život.

Více informací

 

 

Reference

Po koupi eBooku tohoto je to lepší. Chodím k psychiatričce. která dává podobné rady jako Ty ale Tvých rad si velice vážím. Před koupi e-Booku jsem očekával rady, jak se dívat na svět, jak přemýšlet a jsem rád, že jsem si e Book zakoupil. Teď se mi daří dobře. AD bych ale vysadil jedině pod dozorem odborníka.

Ladislav Bendl

Davidův eBook předčil moje očekávání. Hodně obsáhlého a kvalitního čtení dělá z Davidova eBooku materiál, ke kterému se můžu opakovaně vracet. Myslím, že vás eBook nejen vytáhne z depresí a ponurých nálad, ale navíc vám otočí náhled na svůj život o 180%. Doporučuji i jako seberozvojové čtení! Sama jsem si vypsala hned několik tipů, které hodlám ozkoušet. Doporučuju všema deseti a slibuju, že po přečtení se na některé věci začnete dívat jinak.

Michaela Skopalová www.michaelaskopalova.cz Lektorka němčiny a průvodkyně po Německu

Na otázku, jestli jsem měla nějaké pochybnosti o Davidově eBooku musím odpovědět, že rozhodně ne. David na mě působí, jako člověk, který ví o čem deprese je a může být na vaší cestě skvělým průvodcem, jak se z deprese dostat. EBook určitě splňuje co slibuje. David velmi čtivě a na základě mnoha osobních zkušeností popisuje, jak může být deprese zákeřná a způsoby vyrovnávání se se sebou samým, až ke konstruktivnímu výsledku. Doporučila všem lidem, kteří se potýkají s negativními emocemi a cítí, že je nedokáží zvládat, tak jak by si sami představovali. Díky eBooku můžete předejít mnoha problémům a zároveň je dobrým návodem, jak si pomoci z těchto stavů. Jelikož mám za sebou také zkušenosti s hlubokou depresí, musím říct, že v době, kdy jsem prožívala tuto zkušenost by se mi takovýto materiál velice hodil a určitě by mi pomohl se vzchopit a něco ze sebou dělat. EBook je čtivý a David jde ve svých pocitech a způsobech řešení opravdu do hloubky.

Ester Šafránek

 

 

 

Možná vás napadlo:

Pomůže mi eBook i když jsem v hluboké depresi? 

Je jedno, jestli jste v sezónní nebo hluboké depresi. Jít životem dále tak nebo tak musíte stejně. Připravil jsem jako bonus druhý eBook hlavně pro vás ,,Jak rychle z hluboké deprese,,. Pokud jste na tom špatně, budete mít jen horší výchozí pozici. Důležité pro vás bude si přiznat na co stačíte a na co ne. Nejsme stroje a tak bychom k sobě měli přistupovat. Čím více budete k sobě úpřímní, tím snazší to bude. Pokud jsem já jako násobný sebevrah dokázal znovu užívat života, pak to dokážete i vy.

Dostane mne eBook z depresí natrvalo? 

Budu k vám úpřímný. V roce 2015 jsem se do hluboké deprese dostal zase. A rok 2017 jsem si procházel hlubokou krizí. Ale vím, že vždy na tom mělo zásluhu více faktorů. Šel jsem sám proti sobě a dělal spousty chyb. Takže, i když přiznávám, že jsem do toho kolotoče spadl zase, ano věřím, že pokud budete tyto kroky dodržovat a řídit se jimi, i když už budete z nejhoršího venku, budou vás udržovat ve skvělé kondici. Nejde totiž jen o to, překonat krizi, ale udržovat se v pohodě a to je dlouhodobý proces.

Pokud budu v pohodě, už nemusím brát léky nebo docházet dál k psychiatrovi, psychologovi? 

Ne to bych nedoporučoval. Každý jsme jiný. EBook a informace v něm apelují na vaše vlastní sebezdokonalování, které nenahrazuje psychologa nebo psychiatra. Ti vaši cestu sledují a mohou pozorovat, jestli a jak se lepší. Léky pokud nějaké berete mají v těle nějakou funkci a jejich vysazení může nést komplikace. Psychologové nemají rádi, když jim někdo maří práci - myslím tím terapii, ale eBook i vaše práce s ním je nemá v ničem nahradit.

Jsem kompetentní vám pomoci?

Nejsem vystudovaný psycholog ani psychiatr. Chtěl bych abyste chápali, že jsem člověk, který si sebezničujícími stavy prošel A snad i našel cestu, jak se jich zbavit. 2 roky píšu tento Blog a pomohl jsem už desítkám lidí se depresí zbavit a žít spokojený život. Sám žiju vědomě a snažím se svými radami a uvědoměními pomáhat druhým. Více o mně zde>>

Co když na mne eBook nezabere? 

Na eBook máte garanci na vrácení peněz do 30 dní. Každý jsme jiný. I když bych vám to moc přál a budu vám v případě potřeby i na mailu nebo live chatu k dispozici, je to možné. Prostě možná ještě nepřišel váš čas. Na eBook se vztahuje 30 denní záruka vrácení peněz. Pokud si do 30 dní zodpovědně projdete všemi kroky, které v eBooku jsou a zjistíte, že vám to nic nedalo. Nebudu to s vámi dále rozebírat a pošlu vám vaše peníze zpět.

Jak z depresí jednou provždy

aneb ve 13 krocích získat zpátky sebevědomí a radost ze života.

eBook Jak z depresí jednou provždy

aneb ve 13 krocích získat zpátky sebevědomí a radost ze života

690,-Kč

Ve 13 krocích Vás naučím jak se sebou a hlavně pro sebe pracovat.

 • Naučíte se vizualizovat své sny
 • Dozvíte se jak si více věřit
 • Prozradím vám proč je důležité udělat si denní rutinu
 • Proč je důležité začít sportovat
 • Proč deník není jen dětská pomůcka
 • nebo jak plánovat do budoucna
 • ...

Bonus č.1 Pracovní listy k eBooku Jak z depresí jednou provždy

149,-Kč

Tyto pracovní listy jsou doplňkovým bonusem. Ke každému kroku se váže jeden pracovní list, kde máte různá cvičení, které Vám pomohou úkol lépe zvládnout.

Bonus č.2 eBook Jak rychle z hluboké deprese

349,-Kč

I pokud jste v hluboké depresi, máte šanci na to být zase šťastný. Možná Vás zaskočí řešení jak se z ní dostat, ale mám za to, že na depresi mají velký význam Vaše vztahy, proto si je díky tomuto eBooku začnete uvědomovat a pracovat s nimi. EBook je konkrétně pro Vás a s ním svou cestu začněte. Po kouskách se Vám bude vracet radost do života. Měl by Vám pomoci zvládnout tu nejtěžší část.

Bonus č.3 je doživotní aktualizace eBooku Jak z depresí jednou provždy

690,-Kč

Pokud kdykoliv do budoucna budu eBook upravovat, dozvíte se to jako první a automaticky Vám příjde na email jeho nová verze. Týká se to i bonusů. Jak těch které už máte tak dalších nových. Chystám i audioverze jak eBooků, tak Bonusů. A Vy je dostanete samozřejmě Zdarma.

 

 

 

Sečteno a podtrženo

 • 690,-Kč
  EBook Jak z depresí jednou provždy aneb ve 13 krocích získat zpátky sebevědomí a radost ze života
 • 149,-Kč
  Bonus č.1- Pracovní listy k eBooku Jak z depresí jednou provždy
 • 349,-Kč
  Bonus č.2- EBook Jak rychle z hluboké deprese
 • 690,-Kč
  Bonus č.3- Doživotní aktualizace

Celkem 1968,-Kč            Zaplatíte 690,-Kč

 

 

 

Pokud usoudíte, že Vám eBook během 30 dní nic nedal nebo s ním nejste spokojeni, vrátím Vám bez vysvětlování Vaše peníze. Stačí mi napsat jednoduchý mail, kde uvedete proč se Vám eBook neosvědčil. Nebudu Vás chtít přemlouvat, jen mi jde o vylepšování tohoto produktu. A připomínky jsou stejně hodnotné a potřebné jako chvála. 

A to hlavní je teď na vás. Nedávno jsem četl příběh o muži, který se chtěl mít dobře, ale vůbec nevěděl jak dál, co bude od teď vlastně dělat. Dostal odpověď: ,,Logicky je člověk pracovně aktivní od 18 do cca 70 let. Je Ti 35 let. To znamená, že 17 let je za Tebou a 2x tolik před Tebou. Kým se rozhodneš být?''

Pro co se rozhodnete Vy? 

Pokud eBook chcete hned klikněte na tlačítko TEN EBOOK CHCI a vyplňte na další straně objednávku.

V případě, že ještě něco zvažujete se na mne můžete obrátit na david@daviddovhun.cz