9 klíčů jak se dostat z deprese i bez léků

Níže si stáhněte PDF ZDARMA:

9 klíčů jak se dostat z deprese i bez léků

Otázna není, jestli budete zase v pohodě, protože určitě budete. Hra spočívá v tom, být ochotný/á udělat co je pro to potřebné.

9 klíčů... je 9 základních věcí, které byste si měli uvědomit a zavést do života, pokud se chcete dostat z deprese. (Nechci nijak hodnotit užívání antidepresiv, ale někdo na ně prostě nedá. Někdo je užívat nechce). Důležité je taky vědět, že deprese vychází ze způsobu života (syndrom dnešní doby).

(Není to návod, jak antidepresiva bez porady s odborníkem vysadit, pokud už je užíváte. A odmítat je pokud máte těžší formu deprese). 

Pokud ale změníte přístup, zvládnete to i bez nich. 9 klíčů vám ukáže jak se přenastavit. Důležité je jít do akce. Vědět neznamená, že vám bude lépe. 9 klíčů je třeba dostat akcí do života. (Neříkám, že to bude úplně lehké, ale není to ani nijak zvlášť těžké.)

Jsou to věci člověku přirozené a jen je třeba si je připomenout a začít používat.

Dnešní doba nám říká, že máme všechno, ale většinu z toho důležitého nám bere každodenní shon, vztahy, které nefungují, práce, kterou děláme jen kvůli penězům... Vynechali jsme ze svého života tak důležité věci jako sebe, pohyb a vzduch...

Pamatujte!!!

U všeho začněte s minimálním zapojením. Mysl vám nebude servírovat výmluvy proč byste to něměli dělat, že není čas, chuť energie... (Dodržujte to pro jakýkoliv návyk, během pár dní dostanete skvělou odměnu) Postupně se zapojujte více. 

 

 

Změňte své návyky a změníte i svůj stav. Pokud chcete, napište mi o tom. (Tady přes tlačítko Messengru nebo na e-mail david@daviddovhun.cz)Pokud si myslíte, že by někomu jinému mohlo taky pomoci, sdílejte tuto stránku na Facebooku nebo na dalších sociálních sítích.