Už máte toho boje s depresemi dost a pořád ne se z toho dostat?

I já jsem se 6 let trápil. Dokonce mi diagnostikovali vrozený depresivní syndrom, který se mnou měl jít do konce života. Začal jsem proto dělat věci jinak. Od té doby jsem se 1,5 roku a 3,5 roku věnoval vícero sportům, s chutí pracoval a dělal co mne baví. Vy můžete taky. Řeknu vám co dělat...

Dnes jsem v pohodě. Užívám si života, plánuji do budoucna, plavu, cvičím, hraji na kytaru, cestuji po ČR i Evropě, dělám co mne baví. Ale nebylo to tak vždy. Byly doby, kdy jsem to opravdu nedával. Někdy jsem nemohl ani z postele, připadal jsem si zbytečný, život jako by nebyl a já byl jen cosi nefunkčního. Několikrát jsem se pokusil se zabít. Až jsem přišel na to jak se depresí zbavit. Začal jsem věci dělat jinak a chci vás to naučit taky. 

Díky depresím na vozíku

Kvůli depresi jsem v roce 2007 skočil z mostu a skončil na vozíku. Pak jsem se trápil ještě do roku 2009, kdy jsem skočil ještě jednou. Až jsem v sobě našel klid a sílu jít a být zase v pohodě. Od roku 2009 kdy mi diagnostikovali nevyléčitelný vrozený depresivní syndrom jsem si řekl, takhle teda ne. Já jsem a budu v pohodě. A první 1,5 a potom 3,5 roku jsem byl naprosto v pohodě. Našel a prošel jsem si cestu, která i vám zcela promění život. 

Více informací
 • Začnete se zabývat jen věcmi, které jsou opravdu důležité a přímo se vás týkají.
 • Je skvělé vědět co opravdu chcete. Váš cíl nebude jen ,,chci se mít dobře'', ale dostane konkrétní podobu a vy budete vědět, co přesně je potřeba udělat.
 • Je otravné přemýšlet o miliónech věcí když zrovna jdete spát nebo děláte jinou příjemnou věc. Naučíte se, jak myslet jen na to co právě děláte.
 • Znáte to, to musím, to musím. Ale kde v tom jste vy a ještě se posouvali? Naučíte se dělat si to do list-úkolovník. A pracovat jen na tom, co je důležité.
 • Představte si, že po úspěchu v práci jste s kamarády nebo přítelkyní na večeři, kterou si skvěle užíváte. Sny a vizualizace pomáhají. Vycvičíte svou představivost, tak aby pracovala pro vás ne proti vám
 • Zase půjdete s hlavou vztyčenou a budete připraveni čelit tomu co má přijít. Dokážete říct ne nebo ano, tak jak to budete cítit.
 • V životě jsou věci, které s vámi více či méně zahýbou. Pak je hodně těžké to ustát a nespadnout znovu do mizérie. Naučíte se těmhle věcem přizpůsobit.
 • Možná máte teď jen při pomyšlení na sport hrůzu. Ani náhodou říkáte si. Může to být ale úplně naoapk a může se na něj těšit. Bude vás bavit, jde to, a budete se u toho cítit skvěle.
 • Dramatizování toho co se má stát je někdy dost nepříjemná. Ale věřím, že tohle není to co chcete. Představte si, že nedáváte na, a ani vás tolik neovlivňují emoce. Dokážete se rozhodovat věcně a na základě vašeho postoje.
 • Vím, psát si deník, může znít dětinsky. Představte si ale, že si ujasníte myšlenky, máte jasný pohled na věc, která předtím neměla řešení. Už nepochybujete, jestli je věc správná nebo ne. Jste si sebou jisti a víte, že váš postoj je správný.
 • Svět je plný negativních zpráv a informací, které přes den dostáváme. Je těžké si z toho vybrat co nám svědčí. Můžete si ale vybrat. A budete se vzdělávat se nebo jen relaxovat. Každopádně vám u toho bude skvěle.
 • Lidé často bloudí hlavně kvůli tomu, že neví kudy se chtějí ubírat. Je to jako v taxíku ,,Kde chcete?''. ,,Nevím.'' (bude vás jen tak vozit městem, nebo vás vůbec nenabere.) Vy se naučíte plánovat dopředu další kroky. Půjde se vám tak daleko lépe.
 • Představte si jaké to je, když si mezi přáteli zase věříte, jste plní energie. A mezi lidmi se cítíte skvěle. Už nemáte pocit, že jste tam jen byli. Lidé se vám sami ozývají.

Je skvělé být zase v pohodě. Zajímat se jen o to kdy si půjdu zaplavat, kde budu trávit čas o víkendu nebo s kým si zajdu na kafe. Mít vše pod kontrolou. Být aktivní, stýkat se s lidmi a nemít pocit toho, že jsem poloviční. Vědět, že tam opravdu jsem a jsem v pohodě. Mít plány do budoucna, bez strachů a pocitů, že to už zase nedám. Být šťastný ne jen chvíli, ale vědět, že o víkendu jedu prohlédnout věž v mém městě, za týden se setkám s přátely a budu prostě v pohodě. Mít v sobě klid a jednat jen tak jak doopravdy chci. 

Představte si jak sedíte v práci, vědomi si plné přítomnosti i toho, že jste tam a děláte to nejlepší co umíte. Nebo to jak jste v polovině výstupu na Lysou horu, užíváte si jen ten čerstvý vzduch, výhled na to pod vámi a děkujete si, že jste se rozhodli ke koupi tohoto eBooku a ještě více k výstupu samotnému. Jak se smějete s přítelkyní u večeře, probíráte cestu na dovolenou a máte skvělý večer. 

Nebudu chodit dokola. EBook stojí 690 kč. Podle mého jde jen o pár stokorun. A měli byste se ptát, co za tu cenu můžete získat. Možná Vás neznám osobně, ale dokážu si představit jak Vám asi je.

Jsou to dny strašného trýznění sebe sama, které jdou jeden za druhým a říkáte si, proč právě já. Co jsem komu udělal/a. Bolí vás něco co nemá mít pevnou formu, ale je to ve vás. Druhým to může přijít banální nechuť nebo dokonce výmluva. Vy i já ale víme, že to fakt bolí. Vím, že sebou nesete víc než jen tíhu svou. Snažíte se dál fungovat. 

Možná se právě teď díváte na něco co může být mezníkem ve vašem životě. Pak se tedy rozhodujte jestli se vydáte nebo nevydáte na cestu za lepšími zítřky. A jestli vám to za těch pár stokorun stojí a nebo zůstanete tam kde jste.

6 let jsem se trápil depresemi, dvakrát jsem se pokoušel zabít. Nikde neviděl řešení. Navíc i lékaři mi řekli, že se depresí nikdy nezbavím. A pak, když jsem tyto informace zavedl do života, se to otočilo. Pomohly mi žít nejdříve 1,5  roku a potom 3,5 roku spokojený a šťastný život. Zkoušel jsem aktivně různé sporty, věnoval se své práci. Udělal jsem si rekvalifikaci na operátora v callcentru. Mimochodem, o téhle práci se říká, že je extrémně psychicky náročná.  Já ji dělal s radostí a s lehkostí. Proto věřím, že eBook může pomoci taky i vám.

Možná jste už zkoušeli různé věci počínaje terapií a léky konče. Ale to co byste měli udělat je rozhodnout se vzít si svůj život zpět. Mě těchhle 13 kroků pomohlo a pomáhalo necelých 5 let. Tím, že jsem je zavedl do svého života a řídil se jimi. Díky tomu jsem na deprese úplně zapomněl. Možná byste nejraději udělali to samé.

Nejsou to jen teoretické zásady, ke kterým si každý přidá další odstavce a zaklínadla. Jsou to na vlastní kůži odzkoušené kroky, které pomáhají i z hlubokých depresí, v jakých jsem sám lítal. Oproti léčebným metodám o kterých jsem se sám dočetl nebo terapiím psychologů, ke kterým jsem docházel, dávají tyto zásady na depresi jasnou odpověď a vyžadují jasný konkrétní krok. 

S eBookem Vás provedu tím co i kdy máte dělat, nebudete pochybovat, jestli děláte zrovna  správnou věc. Já ty kroky prošel a odzkoušel sám a i když to byla skvělá cesta, věřím taky, že ne každý se jít na to sám cítí. Vy na to už sami být nemusíte. 

 

Možná vás napadlo:

Pomůže mi eBook i když jsem v hluboké depresi? 

Je jedno jestli jste v sezónní nebo hluboké depresi. Jít životem dále tak nebo tak musíte stejně. Připravil jsem jako bonus druhý eBook hlavně pro Vás Jak rychle z hluboké deprese. Pokud jste na tom špatně budete mít jen horší výchozí pozici. Důležité pro vás bude si přiznat na co stačíte a na co ne. Nejsme stroje a tak bychom se měli vidět. Čím více budete k sobě úpřímní, tím snažší to bude. Pokud jsem jako já dvounásobný sebevrah si dokázal znovu užívat života, pak to dokážete i vy.   

Dostane mne eBook z depresí natrvalo? 

Budu k vám úpřímný. V roce 2015 jsem se do hluboké deprese dostal zase. A rok 2017 jsem si procházel hlubokou krizí. Ale vím, že vždy na tom mělo zásluhu více faktorů, šel jsem sám proti sobě a dělal spousty chyb. Takže i když přiznávám, že jsem do toho kolotoče spadl zase, ano věřím, že pokud budete tyto kroky dodržovat a řídit se jimi, i když už budete z nejhoršího venku, budou vás udržovat ve skvělé kondici. Nejde totiž jen o to překonat krizi, ale udržovat se v pohodě a to je dlouhodobý proces. 

Pokud budu v pohodě, už nemusím brát léky nebo docházet dál k psychiatrovi, psychologovi? 

Ne to bych nedoporučoval. Každý jsme jiný. EBook a informace v něm apelují na vaše vlastní sebezdokonalování, které nenahrazuje psychologa nebo psychiatra. Ti vaši cestu sledují a mohou pozorovat, jestli a jak se lepší. Léky pokud nějaké berete mají v těle nějakou funkci a jejich vysazení může nést komplikace. Psychologové nemají rádi, když jim někdo maří práci-myslím tím terapii, ale eBook i vaše práce s ním je nemá v ničem nahradit.

Máte nějaký titul? Co vám dává právo takto radit lidem?

Ne, jsem vyučený v oboru kuchař. V roce 2011-2013 jsem si chtěl dodělat ještě maturitu, ale nakonec jsem od toho po 2 letech upustil. V roce 2013 jsem si udělal 3 měsíční rekvalifikační kurz na Operátora v call centru. O žádné další oficiální vzdělání jsem neusiloval.

Přes eBooky a články se jen snažím předat své zkušenosti s touto nemocí potřebným. 

Neoficiálně jsem se od roku 2003-2009 potýkal s depresemi, odevzdaně střídavě fungoval a padal znovu na záda, a pak se týral a trýznil tím, že jsem k ničemu. V roce 2007 jsem díky depresi skočil z mostu a skončil na invalidním vozíku. V roce 2009 mi v psychiatrické léčebně v Brně řekli, že mám vrozený depresivní syndrom, který se nedá léčit a já znovu skočil, tentokrát z brněnské přehrady (do výpustě). 

Od té doby jsem dokázal sám nejdříve 1,5 roku a potom 3,5 roku žil bez jediného dne i jen špatné nálady . Více o mě zde>>

 

Co když na mne eBook nezabere? 

Na eBook máte Garanci na vrácení peněz do 30 dní. Každý jsme jiný. I když bych vám to moc přál a budu vám v případě potřeby i na mailu nebo Live chatu k dispozici, je to možné. Prostě možná ještě nepřišel váš čas. Na eBook se vztahuje 30 denní záruka vrácení peněz. Pokud si do 30 dní zodpovědně projdete všemi kroky které v eBooku jsou a zjistíte, že vám to nic nedalo. Nebudu to s vámi dále rozebírat a pošlu vám vaše peníze zpět.  

Jak z depresí jednou provždy

aneb ve 13 krocích získat zpátky sebevědomí a radost ze života.

 

 

 

eBook Jak z depresí jednou provždy

aneb ve 13 krocích získat zpátky sebevědomí a radost ze života

590,-Kč

Ve 13 krocích Vás naučím jak se sebou a hlavně pro sebe pracovat.

 • Naučíte se vizualizovat své sny
 • Dozvíte se jak si více věřit
 • Prozradím vám proč je důležité udělat si denní rutinu
 • Proč je důležité začít sportovat
 • Proč deník není jen dětská pomůcka
 • nebo jak plánovat do budoucna
 • ...

Bonus č.1 Pracovní listy k eBooku Jak z depresí jednou provždy

149,-Kč

Tyto pracovní listy jsou doplňkovým bonusem. Ke každému kroku se váže jeden pracovní list, kde máte různá cvičení, které Vám pomohou úkol lépe zvládnout.

Bonus č.2 eBook Jak rychle z hluboké deprese

349,-Kč

I pokud jste v hluboké depresi, máte šanci na to být zase šťastný. Možná Vás zaskočí řešení jak se z ní dostat, ale mám za to, že na depresi mají velký význam Vaše vztahy, proto si je díky tomuto eBooku začnete uvědomovat a pracovat s nimi. EBook je konkrétně pro Vás a s ním svou cestu začněte. Po kouskách se Vám bude vracet radost do života. Měl by Vám pomoci zvládnout tu nejtěžší část.

Bonus č.3 je doživotní aktualizace eBooku Jak z depresí jednou provždy

490,-Kč

Pokud kdykoliv do budoucna budu eBook upravovat, dozvíte se to jako první a automaticky Vám příjde na email jeho nová verze. Týká se to i bonusů. Jak těch které už máte tak dalších nových. Chystám i audioverze jak eBooků, tak Bonusů. A Vy je dostanete samozřejmě Zdarma.

 

 

 

Sečteno a podtrženo

 • 590,-Kč
  EBook Jak z depresí jednou provždy aneb ve 13 krocích získat zpátky sebevědomí a radost ze života
 • 149,-Kč
  Bonus č.1- Pracovní listy k eBooku Jak z depresí jednou provždy
 • 349,-Kč
  Bonus č.2- EBook Jak rychle z hluboké deprese
 • 490,-Kč
  Bonus č.3- Doživotní aktualizace

Celkem 1578,-Kč             Zaplatíte 590,-Kč

 

 

 

Pokud usoudíte, že Vám eBook během 30 dní nic nedal nebo s ním nejste spokojeni, vrátím Vám bez vysvětlování Vaše peníze. Stačí mi napsat jednoduchý mail, kde uvedete proč se Vám eBook neosvědčil. Nebudu Vás chtít přemlouvat, jen mi jde o vylepšování tohoto produktu. A připomínky jsou stejně hodnotné a potřebné jako chvála. 

Reference

Davidův eBook předčil moje očekávání. Hodně obsáhlého a kvalitního čtení dělá z Davidova eBooku materiál, ke kterému se můžu opakovaně vracet. Myslím, že vás eBook nejen vytáhne z depresí a ponurých nálad, ale navíc vám otočí náhled na svůj život o 180%. Doporučuji i jako seberozvojové čtení! Sama jsem si vypsala hned několik tipů, které hodlám ozkoušet. Doporučuju všema deseti a slibuju, že po přečtení se na některé věci začnete dívat jinak.

Michaela Skopalová Lektorka němčiny a průvodkyně po Německuwww.michaelaskopalova.cz

Na otázku, jestli jsem měla nějaké pochybnosti o Davidově eBooku musím odpovědět, že rozhodně ne. David na mě působí, jako člověk, který ví o čem deprese je a může být na vaší cestě skvělým průvodcem, jak se z deprese dostat. EBook určitě splňuje co slibuje. David velmi čtivě a na základě mnoha osobních zkušeností popisuje, jak může být deprese zákeřná a způsoby vyrovnávání se se sebou samým, až ke konstruktivnímu výsledku. Doporučila všem lidem, kteří se potýkají s negativními emocemi a cítí, že je nedokáží zvládat, tak jak by si sami představovali. Díky eBooku můžete předejít mnoha problémům a zároveň je dobrým návodem, jak si pomoci z těchto stavů. Jelikož mám za sebou také zkušenosti s hlubokou depresí, musím říct, že v době, kdy jsem prožívala tuto zkušenost by se mi takovýto materiál velice hodil a určitě by mi pomohl se vzchopit a něco ze sebou dělat. EBook je čtivý a David jde ve svých pocitech a způsobech řešení opravdu do hloubky.

Ester Šafránek

 

 

 

A to hlavní je teď na vás. Nedávno jsem četl příběh o muži, který se chtěl mít dobře, ale vůbec nevěděl jak dál, co bude od teď vlastně dělat. Dostal odpověď: ,,Logicky je člověk pracovně aktivní od 18 do cca 70 let. Je Ti 35 let. To znamená, že 17 let je za Tebou a 2x tolik před Tebou. Kým se rozhodneš být?''

Pro co se rozhodnete Vy? 

Pokud eBook chcete hned klikněte na tlačítko KOUPIT EBOOK a vyplňte na další straně objednávku.

V případě, že ještě něco zvažujete se na mne můžete obrátit na david@daviddovhun.cz