• Jste na vozíku krátce a příspěvky teprve vyřizujete nebo už je to déle a jdete opakovaně před posudkovou komisi? 

  • Nebo si chcete pořídit auto, přestavět bydlení?

  • Chcete si pořídit vozík, motomed nebo jinou věc a nemáte na ruce celou částku?

Stáhněte si eBook ZDARMA Jak úspěšně a bez stresu žádat o příspěvky, aneb na co, kde a jak žádat na co máte nárok. I na vytouženou věc přes nadace a zjistěte jak dělat věci správně, aby jste se dostali k tomu co chcete.

  • O co, kde a jak žádat?
  • Co budete potřebovat k vyřízení?
  • Jak postupovat?
  • Co Vás čeká?
  • Chcete vědět jak napsat konkrétní žádost pro nadaci na konkrétní věc?

Respektujeme vaše soukromí a nikdy vám nebudeme posílat spam.

Prečítala som si Váš eBook 7+1 rada, je to super, ze ste poskytli taketo informácie pre vozičkárov. Veľa vozičkárov určite nevie, načo majú nárok a ako postupovať pri ich vybavovaní. Ja som zo Slovenska a u nas je pri niektorých príspevkoch iný postup pri vybavovaní, ale človek nikdy nevie kedy mu čo môže pomôcť aká informácia. Niekedy je to veru náročne, kým vozičkár si vybaví to, načo ma nárok.Tiež som na vozíku ale ja nemôžem povedať, ze by som mala problém vybaviť niečo o čom som žiadala. Nešlo to síce ľahko ale ako píšete, človek sa nesmie nechať jednoducho odbiť tým, že nema nárok. Ale je mi veľmi ľúto, že je ešte veľa vozičkárov, ktorí nevedia o čo možu žiadať a naco majú nárok.

Ľubka

I když za sebou nemám podobný příběh jako David, musím říct, že jeho eBook mi dost otevřel oči. Že v něm mnoho vozíčkářů najde inspiraci a spoustu tipů je naprosto bez diskuze. Je tím totiž narvaný od začátku do konce. David sdílí své zkušenosti otevřeně a to dá člověku pocit, že na podobný trable opravdu není sám. A co dal eBook mně osobně? Pochopení. Dokud člověk nezažije, neví. Taky vám určité čtení změnilo život? Tak já už doopravdy nebudu pohlížet na vozíčkáře tak jako předtím. Davide držím palce. To co jsi se rozhodl dát světu je obrovský.

Martina Chomátováwww.playeverday.cz

Na vozíku jsem osm let a spoustou věcí popisovaných ve Vámi publikovaném Ebooku jsem si prošel. Výborný nápad, mít vše na několika stránkách. Vaše iniciativa pomůže mnoha lidem, kteří tápou. Moc děkuji.

Radek Odehnal, Brno

Nejsem sice na vozíčku, ale není to tak dlouho, co můj kamarád přišel o nohy a na vozíku je. Proto jsem si se zájmem pročetl e-book „7+1 rada jak úspěšně a bez stresu žádat o příspěvky". Nečekal jsem od publikace 'jak vyřizovat žádosti na úřadech' záživné čtení a o to více mě čtení bavilo. Jednoduše, srozumitelně, přehledně. I s radami jak nato a jak nejlépe. Ale co mně přímo ohromilo, byla skutečnost, že těch rad je tam daleko víc než napovídá název. Teda nepočítal jsem je, ale pocitově jako by jich tam bylo 70 +10. Jsem přesvědčen, že pomohou každému, kdo se na vozík dostal i těm, kteří jim pomáhají. Jestli vás život dostal na vozík, tak je tato publikace to první, co byste měli od života a tedy od Davida získat.

Radek TrojanRadek Trojan - autor e-booku Kudy utíkají peníze za energie

Tvůj e-book jsem si objednala proto, že máme v rodině starší rodiče, kteří jsou na nás postupně odkázaní a když se zdravotní stav mého otce před dvěma roky náhle zhoršil, ze dne na den ulehl a již nevstal, nevěděli jsme téměř nic o příspěvcích,…Než jsem přečetla tvou knihu, nevěděla jsem nic o schodolezu, motomedu a dalších pomůckách. V knize poskytuješ tvá osobní doporučení na postup v konkrétních situacích a to je dobře, protože člověk se opravdu mnohdy stydí o některých problémech mluvit a zbytečně se tak může připravit o možnost získání příspěvku. Povzbuzuješ člověka k tomu, že i když je zdravotní stav takový, jaký je, tak se dá dobře žít, třeba i s pomocí okolního světa. A takové povzbuzení je potřebné.

Lenka

"Obsah eBooku pomohl mně a mým přátelům zorientovat se s možnostech, kde a jak požádat o příspěvek na handbike pro našeho kamaráda Leoše Čapka, který se po úrazu ocitl na vozíčku. Nemuseli jsme pracně hledat správné formuláře na žádosti, přibližně jsme věděli, co má žádost obsahovat a na které nadace se obrátit. Díky za velikou pomoc."

Irenawww.k4cyklotym.cz